Shengrun Bulk Cement Tanker Tank Utility Truck Semi Trailer - China Shandong Shengrun Automobile

Shengrun Bulk Cement Tanker Tank Utility Truck Semi Trailer


 • FOB Çmimi: US $15,000 - 40,000 / Piece
 • Min.urdhër Sasia: 1 Piece
 • Furnizimi Aftësia: 500Piece/Pieces per Month
 • Port: Qingdao or Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Fusha e zbatimit

  Ai është i përshtatshëm për transportin pjesa më e madhe e hirit fluturojnë, çimento, pluhur gëlqere, pluhur mineral, pluhur metalik, alkali grimcuar, dhe materiale të tjera të thata me diametër grimcë jo më të madhe se 0.1mm.
  Përdorur kryesisht për bimët çimentos, magazina çimentos dhe vendet e mëdha të ndërtimit, ajo mund të ruaj një shumë të materialet e paketimit dhe ngarkimit dhe shkarkimit të punës. Transport Bulk shkarkon shpejtë, shkalla e mbetur është i ulët, dhe performanca e sigurisë është e lartë.

  Specifikimet prodhimit:

  specifikimet
  prodhues  Shandong Shengrun Automobile Co, Ltd
  Numri Model SKW9380GFLA / SKW9401GFL / SKW9407GFLA / SKW9404GFLA / SKW9402GFLA /
  SKW9403GFLA / SKW9406GFLB / SKW9403GSN
  Gjatësia e përgjithshme 9500mm-13000mm
  Në përgjithësi Wide 2500mm
  Në përgjithësi Lartësia 3800mm-3990mm
  Tare Pesha About7500KGS-15000KGS
  Vëllimi i përgjithshëm 30m³-68m³
  Photo për referencë, Ne gjithashtu mund prodhuesi i çimentos pjesa më e madhe gjysmë rimorkio në përputhje me kërkesat tuaja të veçanta.
  tanker Body
  formë Fakultative (Një Silo me llojin e V apo dy, tre Silo Design)
  tanker Body 5mm ose 6mm / çeliku Q235carbon
  pjatë End 5mm ose 6mm / çeliku Q235carbon
  kapanxhë Cover Cobon çeliku 500mm
  shkarkimit tub 3 ose 4 inç çorape gome, 1pcs, 6 m / secili
  shasi
  boshtet 2 ose 3 boshtet, 13T / 16T, BPW / FUWA / markë HuaJing
  Main Beam çeliku Q345carbon, Welding Projektimi
  këmbët mbështetëse JOST (D200T) ose China 28T brand
  pezullim Pezullimi mekanik / Gjermani ose lloji i / pezullimi pneumatik
  Gjethe pranvere 90 (W) mm * 13 (trashësie) * 10 Shtresa ose tjetër
  frenimi
  i Sistemit
  WABCO RE6 valvul rele; T30 / 30 + T30 Spring dhomë frenave, dhoma me ajër 45L
  gomë 12.00R22.5 / 315 80R22.5 / 11.00R20 / 12.00R20 markë mund të jenë fakultative
  buzë 9.00-22.5 / 8.00-20 / 8.5-20 China Markë
  bosht Jost 2.00 ose 3.5 inç rrufe në qiell-në bosht
  ABS fakultativ
  pikturë shasi rërë Complete prish të pastër ndryshk, 1 shtresë e kryeministrit anticorrosive, 2 mantelet e bojës përfundimtar
  aksesorë Një mjet kuti
  Anijeve Kushtet Nga Bulk Transportit, Roro ose 40HQ
 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !