Шандонг shengrun автомобилски прав материјали транспорт полу - приколка.

Име на возилото: полу приколка за прав материјал транспорт.

Соопштение модел: SKW9401GFL.

Опис на производот:

Надворешни димензии: должина: 13000 * Ширина: 2500 * висина: 3990.

Обем: 68 кубни метри

Севкупниот квалитет: 12800.

Капацитет на полнење: 27.200.

Основната конфигурација: влечење игла: 90 # нога: 28 тони на надворешната гума: фабрички стандардни 12 R22. 5 * 12, венчиња, фабрички стандардни 9,00-22,5 * 12, оска: Гуангдонг Fuhua 13 тони * 3 мостот проширување гуртни, алатки: 1, резервни гуми решетката: 1, клима комора: 4 пара 2 еднокреветни, дизел мотор, 4102, за компресија на воздух: 12 кубни, плоча пролет: 10 парчиња, виси: 50 #, а другиот стандард.

3316e8b8


Време на мислењето: Јуни-27-2018

WhatsApp Online Chat !