Контактирајте не

Шандонг Shengrun автомобилски копродукции, Ltd

адреса

Контакт адреса: Не. 1, tongya патот, quanpu градот, Liangshan округот, Jining Сити, провинцијата Шандонг.

Е-пошта

телефон

86 010-80.702.800

86-13675372088

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !